Šaty na svadobný deň


Svadobná výzdoba

Svadba je jeden z najdôležitejších krokov v živote. Usporiadetelia svadby, po väčšine rodičia ženícha a nevesty, sa usilujú o najlepší priebeh svadby. Miestnosť má byť prekrásne vyzdobená a hostia počas svadby sa majú cítiť príjemne a uvoľnene. Ak uvažujete o spríjemnenie prostredia konania vašej svadby, realizáciu výzdoby nechajte na vyškolených odborníkov. Dobre zrealizovaná výzdoba miestnosti navodí u vašich hostí radostnú atmosféru.


Dekoráciu svadobných stolov a celého interiéru je vhodné si vybrať z rezaných živých kvetov, zo suchých kvetov, prírodných materiálov a doplnkov. K vybranej dekorácii sú vhodné rôzne druhy váz zo série kovových, sklenených alebo keramických. Veľmi perfektné sú sklenené úzke vyššie vázy, ktoré neprekážajú hosťom. Nebránia výhľadu a očného kontaktu navzájom. Priestor na stole je potrebné vyplniť rovnomerne nielen vázami s kvetmi, ale aj viacramennými svietnikmi.

Celá dekorácia by mala ladiť s kyticou nevesty vrátane obrúskov, návlekov a ozdobných stúh na stoličkách.Celkový vzhľad miestnosti by mal byť prirodzený a spojenie všetkých možných prvkov majú lahodiť všetkým vašim zmyslom.            

 


Pridajlink.sk - katalóg web stránok