Šaty na svadobný deň


Doplnky k svadobným šatám

Doplnky ako je svadobná kytica, závoj, vlečka, kytičky do vlasov, korunka do vlasov, hrebene do vlasov, klobúčiky, rukavičky, topánky, pančušky-silónky, kabelka a bižutéria neoddeliteľne patria k sebe.

Veľmi dôležitým doplnkom nevesty je svadobná kytica.

Pre vysoké nevesty sa hodí väčšia kytica, pre menšie nevesty zase menšia kytica. Najväčšou klasikou sú stále ruže, doplnené rôznymi druhmi kvetín.

Svadobná kytica by mala ladiť s kvetinovou výzdobou miestnosti a stolov, kde sa svadba bude konať. 


Rukavičky sú vhodné pre nevesty v korzetových šatách bez ramienok. Rukavičky sú bez prstov, z matného elastického materiálu. Dĺžku rukavičiek nevesta si môže zvoliť podľa strihu šiat, či už krátke, po lakeť alebo nad lakeť. Pri zhoršení počasia je vhodné obliecť bolerko, v zime kožušinový kabátik.

Topánky vyberajte z kvalitného materiálu, najradšej kožené, aby ste vašim nohám dopriali výborný pocit pohodlia. Samodržiace pančušky sú vo svadobnej výbave samozrejmosťou. Ďalšie doplnky ako je kabelka, náhrdelník a náušnice zvýraznia krásu a vy sa budete cítiť ako najkrajšia princezná.


Svadobné ozdoby ako sú korunky do vlasov sú vyrábané zo saténových ružičiek doplnené perličkami. Niektorá nevesta si namiesto závoja môže zvoliť kytičky do účesu. Sú to ručne vyrábané kvety na tvarovacom drôtiku, ktorý sa zapichuje do vlasov.Pridajlink.sk - katalóg web stránok